U Novoj Biloj održana misa za sve poginule i preminule članove Limene glazbe ,,Lašva” Nova Bila

U srijedu, 27. svibnja u 17 sati, u župnoj crkvi Svetog Duha u Novoj Biloj održana je sveta misa u znak sjećanja na sve poginule i preminule članove ovoga glazbenog sastava.

U ozračju poštovanja i zahvalnosti, nazočni su molitvom odali počast onima koji su kroz godine utkali prijateljstvo, zajedništvo, glazbu i ljubav u djelovanje ovog orkestra i život lokalne zajednice. Sveta misa bila je prigoda ne samo za molitvu za njihove duše, nego i za zahvalu za sve što su ostavili iza sebe, ističu iz Limene glazbe ,,Lašva” Nova Bila.

Kako je istaknuto, dobri ljudi nikada ne odlaze u potpunosti. Oni žive kroz uspomene, molitve i djela koja nastavljaju govoriti u ime njihove ostavštine.